stroj.gif, 5 KB
Úvodní strana serveru O programu     Formuláře     Ke stažení     Ceník     Objednávka     Prodejci     Podpora     Kontakt


 

Reference

  recenze  

Kompletní znění recenzí z českého tisku:

Posel z nebes
Jako posel z nebes na zem sestoupil produkt firmy Magicware s názvem FormFiller 2.0 Light. Tento produkt velké části čtenářů časopisu Office netřeba šířeji představovat. Verze 2.0 je zatím poslední - v dřívějších verzích FF sloužil pouze k vyplňování formulářů, odtud jeho název. Nová verze však má spoustu nových funkcí k dobru, a tak název hovořící pouze o vyplňování se stává mírně zastaralým.
IT OFFICE (1999/05)

FormFiller 2.0 Light
FormFiller je velmi užitečný program z produkce české firmy Magicware, který poslouží hlavně podnikatelům a menším firmám v jejich věčném boji s nekonečným množstvím formulářů. A ostatního nezbytného papírování. Aplikace slouží především k vyplňování, editaci a tvorbě formulářů a jejich následnému uchovávání v elektronické podobě.
PC World (1999/09)

FormFiller 2.0 Light
V dnešní vyspělé době, kdy počítačové vymoženosti občas překračují hranice lidského chápání, se jistě pozastavíme nad tím, kolik formulářů, dotazníků, výkazů a žádostí člověk musí často vyplnit a kolik mu to zabere času ... Velmi vhodným pomocníkem se nám tak rázem může stát program FormFiller 2.0 Light od společnosti Magicware, s.r.o. Praha
MARKETING magazine (1999/11)

FormFiller
FormFiller od firmy Magicware je aplikace určená k vyplňování nebo vytváření formulářů.
Počítač pro každého (1999/13)

Vytvoř, vyplň, vytiskni!
Zejména pro podnikatele je určena druhá verze automatizované podoby sekretářky, či pravé ruky prodavače. Protože celý moderní svět se zaobírá a je řízen koloběhem nejrůznějších dokumentů, je třeba generovat další a další tyto instrukce. FormFiller umožní se do řízení chodu světa zapojit. A ještě terminologická poznámka: formulářem je v tomto textu rozuměn dokument, který obdržíte např. na úřadě (jestliže tam, cokoliv chcete), a ne formulář ve smyslu některých programovacích jazyků.
PC World (2000/03)

Konec formulářů v Čechách
Program FormFiller ve své nejnovější verzi 2.12 již nelze považovat pouze za jednoduchý nástroj k vyplňování formulářů, jak naznačuje jeho název. Kromě možnosti vyplňovat, editovat, tisknout a archivovat na počítači různé druhy formulářů, jež přináší běžný občanský a podnikatelský život, nabízí jeho dnešní podoba mnoho novinek.
Computer (2001/20)

Formuláře v počítači
Program FormFiller pražské firmy MagicWare je na našem a slovenském trhu již několik let a mezi uživateli je znám jako užitečný nástroj pro vyplňování formulářů na počítači.
CHIP (2002/11)

Výborný pomocník pro tisk formulářů – FormFiller 3.0
FormFiller představuje kvalitní řešení pro všechny, kteří často pracují s formuláři a vyžadují i jejich tisk. Program je určen jak pro soukromé osoby, ta i pro firemní pracovníky. Práce s programem je založena na existenci libovolného tiskopisu v jeho elektronické formě umožňující jeho vyplnění a tisk. A to přímo do originálu nebo do čistých listů. FormFiller je k dispozici ve třech verzích Lite, Standard, Professional jež se liší podporou některých funkcí a pochopitelně i cenou.
Svět počítačů (2006/08)

Jak na formuláře
FormFiller je program určený pro vytváření a vyplňování formulářů. Součástí dodávky je řada již připravených často používaných formulářů. Díky tomu mohou být obavy z nutnosti vytvářet vlastní formuláře liché.
Počítač pro každého (2006/12)

Zatočte s formuláři
Vyplňování různých papírových formulářů, jedna z nejotravnějších činností, nás provází prakticky celý život. Naštěstí existují programy, které nám mohou v bitvě s formuláři pomoci tím, že usnadní a zautomatizují jejich vyplňování.
CHIP (2006/červenec)


  referenční projekty  

Program FormFiller používá v Čechách a na Slovensku přes 4000 registrovaných uživatelů. Nechybí mezi nimi ani velké státní nebo soukromé organizace jako např. Senát ČR, Česká Pošta, České Dráhy, Allianz Pojišťovna a.s., ŠKODA PRAHA a.s., TATRA a.s., desítky městských a obecních úřadů apod.

Firma Central European Computer Company s.r.o. provozuje také portál www.form.cz, pravděpodobně největší archiv tiskopisů v elektronické podobě na českém Internetu. Obsahuje několik set běžně používaných formulářů z nejrůznějších oblastí komunikace mezi občanem a institucemi především ve formátech PDF (Adobe Reader) a FFW (FormFiller).

Od roku 2005 spolupracujeme s portálem Finance.cz za účelem podpory dostupnosti elektronických tiskopisů na českém Internetu. 
   Dealerské centrum    Tiskové centrum    Mapa serveru
Central European Computer Company s.r.o.    Aktualizováno  11.9.2008 17:37:26