stroj.gif, 5 KB
Úvodní strana serveru O programu     Formuláře     Ke stažení     Ceník     Objednávka     Prodejci     Podpora     Kontakt


 

FF a velké instituce

Státní instituce, úřady nebo velké podniky, nabízející různé služby, často komunikují se svými klienty pomocí nejrůznějších dokumentů a tiskopisů, které jsou specifické pouze pro ně. Zpracovávají se jich stovky, tisíce, někdy i statisíce. Je nezbytné jich mít připravenu dostatečnou zásobu, často se mění, jejich návrh probíhá přímo v dané organizaci a musí splňovat kritéria Corporate Identity. Často je nezbytné jich množství předvyplnit daty ze firemních databází. Běžné textové ani grafické editory sice dovedou množství užitečné práce, nicméně nejsou na formuláře specializovány. Buď je jejich ovládání příliš náročné a vyžaduje speciální školení zaměstnanců, nebo naopak jsou příliš zaměřeny na jiné věci než na návrh typických formulářů.

Existuje specializovaný software, ale je zbytečně drahý a často je nutné ho přizpůsobit požadavkům jednotlivých organizací. FormFiller 3.0 Professional je specializován pouze na formuláře a přitom zůstává univerzálním editorem. Všechny funkce jsou připraveny přímo k jednoduchému návrhu formulářů. Takto připravené dokumenty přitom ještě lze předvyplnit daty z databáze, včetně výpočtů konkrétních údajů mezi jednotlivými kolonkami a díky tomu tisknout stovky nebo tisíce formulářů naráz. To vše s dokonalým přehledem o právě probíhajícím tisku včetně automaticky generovaného log záznamu v HTML. Navíc lze formuláře doplnit i o čárové kódy, které mohou být v relaci s obsahem formuláře (mohou např. obsahovat identifikační číslo klienta). Některé organizace dokonce své formuláře zveřejňují na Internetu v elektronické podobě, neboť i někteří jejich klienti používají FormFiller, naopak zase právě k vyplňování tiskopisů.

zpět na O programu ... 
   Dealerské centrum    Tiskové centrum    Mapa serveru
Central European Computer Company s.r.o.    Aktualizováno  11.9.2008 16:37:24