stroj.gif, 5 KB
Úvodní strana serveru O programu     Formuláře     Ke stažení     Ceník     Objednávka     Prodejci     Podpora     Kontakt


 

FF a zásilková společnost

Firma XY zasílá své zboží zákazníkům na dobírku. Údaje o každé objednávce se zpracovávají na počítači, celou logistiku zpracovává informační systém. Jenže zpracování zásilek znamená vyplnit spousty poštovních složenek a hromadné podací lístky. A to jejich podnikový systém nedovede. Když se klient dostane do styku s ručně vyplněnou složenkou nebude to na něho působit příliš důvěryhodně. Navíc je z firmy denně odesláno tolik balíků, že na ruční vypisování všech tiskopisů by musela být jedna pracovní síla navíc. A to vůbec nemluvě o tom, jaký je nesmysl opisovat data z počítače, kde jsou už uloženy a připraveny k dalšímu zpracování.

Naštěstí pro firmu XY má celá záležitost jednoduché řešení. Program FormFiller 3.0 Professional dovede propojit formuláře s databází jejich podnikového systému. Již první den, kdy si ho pořídili, technik připravil řešení a nyní mohou tisknout složenky i podací listy kdykoli je potřeba. Jako nejefektivnější se ukázalo vytisknout každý den všechno najednou, těsně před odvozem na poštu. Celý proces tisku sleduje operátor pomocí tiskového procesoru (je součástí verze Professional), takže případné chyby ihned zaznamená a opraví. Program vygeneruje záznam o tisku, který se ve firmě archivuje a slouží ke zpětné kontrole celého procesu. Navíc se ukázalo, že FormFiller je díky své univerzálnosti použitelný i pro spoustu další aplikací, které se ve firmě postupem času objevily.

zpět na O programu ... 
   Dealerské centrum    Tiskové centrum    Mapa serveru
Central European Computer Company s.r.o.    Aktualizováno  11.9.2008 17:37:24