stroj.gif, 5 KB
Úvodní strana serveru O programu     Formuláře     Ke stažení     Ceník     Objednávka     Prodejci     Podpora     Kontakt


 

FF a malá až střední firma

Firma ABC se během posledních 5 let velmi rozrostla. Obrat se zdesetinásobil, počet zaměstnanců se zvýšil na 80. Celá firma musela projít velkou restrukturalizací. Vzniklo několik nových poboček, oddělily se sklady, vytvořilo se samostatné personální oddělení. To vše velmi prospělo průhlednosti hospodaření jednotlivých částí společnosti, podpořilo to její rozvoj, nicméně to přineslo daleko vyšší nároky na administrativu. Všechny důležité věci musely být důkladně zdokumentovány a archivovány. Ukázalo se, že téměř každé oddělení potřebuje ke své činnosti jinou skupinu oficiálních i interních tiskopisů.

Nakonec se vedení společnosti rozhodlo pořídit do většiny z nich produkt FormFiller 3.0 Standard. Personální oddělení na něm tiskne veškeré pracovněprávní dokumenty, jejich kopie se posílají do mzdové účtárny, kde se vyplňují formuláře pro zdravotní a sociální pojišťovnu, ale například i výplatní pásky. Klasická účtárna zase uvítala zjednodušení práce při vyplňování nejrůznějších daňových přiznání. Jiná situace nastala v oddělení služeb, které posílá pravidelně svým klientům poštovní poukázky. Zde se jen FormFiller připojí k databázi klientů a vše se vytiskne najednou.

Ve firmě se používá i mnoho interních formulářů, které byly ve FormFilleru přímo navrženy pracovníky, kteří se ve společnosti starají o chod podnikové sítě. Každý takový formulář obsahuje logo firmy. Při jejich vyplňování je práce usnadněna automatickými výpočty, které je možné vkládat do libovolného formuláře. FormFiller se po krátké době objevil téměř na každém počítači ve firmě, jako výborný doplněk již déle používaného kancelářského balíku.

zpět na O programu ... 
   Dealerské centrum    Tiskové centrum    Mapa serveru
Central European Computer Company s.r.o.    Aktualizováno  11.9.2008 17:37:22