stroj.gif, 5 KB
Úvodní strana serveru O programu     Formuláře     Ke stažení     Ceník     Objednávka     Prodejci     Podpora     Kontakt


 

FF a účetní

Irena vede účetnictví pěti firmám. Práce má dost po celý rok, ale když přijde březen, skoro ani nespí. Navíc jí začnou volat všichni známí, kteří potřebují odevzdat přiznání k dani a nevědí si s ním rady. Irena v této době nejvíce ocení služeb programu FormFiller, který používá již několik let. Všechny formuláře, které za své zákazníky odevzdávala, má archivovány na svém pevném disku. Poradí si s jakýmkoli daňovým přiznáním, s výsledovkami či rozvahami. Také všechny pracovní smlouvy, výpovědi, výkazy pro sociální nebo zdravotní pojišťovny tiskne pro klienty přímo na počítači. Program si sám pamatuje většinu údajů, o jejich zákaznících, takže je nemusí znovu a znovu vyplňovat ani pokud použije úplně nový formulář. Po jeho otevření jen zvolí firmu zákazníka a většina základních údajů se ihned vyplní sama.
Nevadí jí ani, že někteří z klientů mají speciální nároky a standardní formuláře jim nestačí. Není problém kamkoli přidat novou kolonku, nebo logo firmy. Irena si dokonce pro vlastní potřebu připravila několik formulářů, které jí pomáhají pro snadnou orientaci v šanonech. Má totiž ráda ve všem pořádek, a vše co si vytiskne musí být nejen správně, ale i pěkně úhledné. Uvědomuje si, že to dobře působí na zákazníky, kteří k ní získávají důvěru a vědí, že se na ni lze ve všem spolehnout.

FormFiller ve verzi Light, může pracovat s libovolnými tiskopisy. Zákazníci s programem získávají přístup ke stovkám tradičních formulářů, které lze nejen vypisovat, ale i libovolně upravovat. Program obsahuje jednoduché nástroje pro tvorbu vlastních dokumentů, umožňuje vkládání obrázků. Předtištěné formuláře lze i snadno naskenovat a následně doplnit kolonky, které mají být vyplněny. Zárověň si pamatuje často se opakující údaje (např. jméno firmy, IČO, DIČ, adresy, rodná čísla apod.) a dokáže je vyplnit na správné místo sám.

zpět na O programu ... 
   Dealerské centrum    Tiskové centrum    Mapa serveru
Central European Computer Company s.r.o.    Aktualizováno  11.9.2008 17:37:22