stroj.gif, 5 KB
Úvodní strana serveru O programu     Formuláře     Ke stažení     Ceník     Objednávka     Prodejci     Podpora     Kontakt


 

FF a podnikatel, živnostník

Jiří každý rok vyplňuje daňové přiznání k dani z příjmů, čtvrtletně k dani z přidané hodnoty. Vlastní automobil, a protože ho využívá i ke své podnikatelské činnosti, platí i daň silniční. Formuláře nemá rád. Otravují mu život. Navíc mu připadá hloupé, že na každém z nich musí neustále vyplňovat ty stejné údaje. Firma se pomalu rozrůstá a Jiří stále vyplňuje nové a nové tiskopisy, faktury, příkazy k úhradě, ale nedají mu pokoj ani na poště, nebo v pojišťovně. Navíc je nucen některé formuláře vypisovat na stroji a to i přesto, že vlastní počítač. Ve svém textovém editoru by se jen těžko trefoval do různých malých okének.

Naštěstí má Jiří dobrého přítele, který mu doporučí program FormFiller. Jistě, ten ho povinností nezbaví, ale ušetří Jiřímu spoustu času a hlavně nervů. Nyní již pro formuláře nemusí chodit na úřad, prostě si je stáhne z Internetu. Spoustu z nich vyplňuje stále znovu a znovu, takže je má uloženy v počítači. U některých stačí jen přepsat částku, datum a začít tisknout. A když je potřeba trefit se do malých kolonek na originálním formuláři? Tak tím se už Jiří vůbec netrápí. FormFiller to umí. Dokonce se přestal obávat, že se někde splete. Co je třeba spočítat, to se spočítá samo.

FormFiller ve verzi Light, zvládne jednoduchým způsobem vše, co od něho podnikatel vyžaduje. Pracuje se s ním snadno a na uživatele nejsou kladeny žádné speciální nároky. Stačí si jen vybrat správný formulář, vyplnit ho, vytisknout a odnést nebo poslat na úřad.

zpět na O programu ... 
   Dealerské centrum    Tiskové centrum    Mapa serveru
Central European Computer Company s.r.o.    Aktualizováno  11.9.2008 17:37:22