stroj.gif, 5 KB
Úvodní strana serveru O programu     Formuláře     Ke stažení     Ceník     Objednávka     Prodejci     Podpora     Kontakt


 

FAQ: Formuláře

1. U některých formulářů je předepsáno vyplňování fontem OCR-B. Je tento font součástí editoru FormFiller nebo formulářů?

Font OCR-B není produktem spol. Magicware a je licencovaný zvlášť, proto jej v programu ani mezi formuláři nenajdete. Pokud jste jej nezískali v rámci jiného software (např. balíku CorelDraw), je třeba jej dodatečně zakoupit.

2. Obsahuje samotný editor již nějaké formuláře?

Ano, základní instalace obsahuje výběr asi 45 formulářů, všechny ostatní jsou zdarma nepřetržitě k dispozici na těchto stránkách.

3. Je zajištěna pravidelná aktualizace formulářů dodávaných pro FormFiller?

Aktualizované vzory jsou průběžně doplňovány do archivu a o každé novince v archivu informujeme na těchto stránkách nebo emailovou zprávou, pokud se přihlásíte k jejich odběru na titulní stránce.

4. Lze objednat vytvoření formulářů pro FormFiller?

Ano, většinou se jedná o speciální formuláře "na míru", které nejsou součástí běžné nabídky. Pro bližší informace nás kontaktujte emailem nebo telefonicky.

5. Dají se použít formuláře z nižších verzí ve verzích vyšších a naopak?

Vzájemná oboustranná kompatibilita je zaručena. Formuláře vytvořené ve vyšších verzích neosahují při použití ve verzi nižší grafické prostředí a nadefinované vzorce. Převod zabezpečují funkce Export a Import. Na druhou stranu je nutné počítat s tím, že formuláře z verzí 1.x se již neaktualizují a proto v některých případech již mohou být zastaralé.

6. V množství formulářů potřebuji dnes ten a zítra zase onen. A tak musím vždy na internet a hledat a hledat, což někdy stojí jen peníze, ale někdy i dost dlouho trvá. Nedal by se zpřístupnit jeden "balík" se všemi formuláři, jehož stažení (sice delší dobu, ale jen jednou) by usnadnilo tyto "aktualizace"?

Všechny seznamy s formuláři (a odkazy na ně) jsou z důvodu snazších aktualizací a údržby stránek generovány z databáze. Díky množstvi formulářů a jejich kategorizovanému třídění by vytvoření každého takového "balíku" bylo velice pracné a zdlouhavé, navíc každá jednotlivá aktualizace by vyžadovala nové vytvoření takového "balíku" a jeho nakopírování na server. TIP: Ze stránky www.ff.cz/download.asp si lze stáhnout aktuálni seznam všech formulářů ve formátu HTML a TXT a bez nutnosti připojení si jej v klidu na svém počítači projít a zjistit, zda je daný formulář k dispozici a kdy byl naposledy aktualizován.

zpět na Přehled FAQ ... 
   Dealerské centrum    Tiskové centrum    Mapa serveru
Central European Computer Company s.r.o.    Aktualizováno  11.9.2008 17:37:04